Ukraine

З нами талановиті підприємці та існуючі стартапи проходять шлях від ідеї до фінансування й навіть далі.

Реєстрація закрита

Реєстрація
1 життя 6 місяців до €500K
Ukraine

Як це працює

Створіть власну компанію та отримайте до 500 тис. євро інвестицій.

Ми інвестуємо в таланти. Ми підтримуємо індивідуальних учасників та існуючі стартапи протягом всього шляху, від пошуку співзасновника до розвитку ідеї у реальний бізнес та залучення інвестицій.

Підприємці отримають менторство та допомогу в реалізації своїх проєктів, щоб якнайкраще підготуватися до отримання 100 тис. євро pre-seed інвестицій від партнерського фонду Demium, що також може продовжити фінансування до 500 тис. євро.

Реєстрація

Методологія високої продуктивності Demium

Реєстрація 1

Оберіть, як саме ви подаєте заявку: як індивідуальний учасник чи як стартап.

 

  • > Iндивідуальні учасники: Ми інвестуємо в таланти. Ми полюємо на унікальних особистостей для співзаснування стартапів (ідея чи команда не потрібні).

 

  • > Стартапи: Якщо у вас вже є команда – розкажіть нам більше про свій проєкт, і ми допоможемо досягти ваших цілей.

ReBootcamp 2

  • ReBootcamp — це навчальна програма з елементами змагання, котра об’єднує підприємців, маркетологів, розробників, менеджерів з різноманітними навичками для навчання та спільної роботи над технологічними проєктами. В результаті ReBootcamp обираються переможці, які автоматично потрапляють на AllStartup.

AllStartup 3

> Індивідуальні учасники: Наш AllStartup надає чудову можливість випробувати себе у динамічному світі стартапів. Під час хакатону ви познайомитесь з усіма учасниками, візьмете участь у важливих воркшопах, як наприклад, формування бізнес-плану та втілення його в життя; а також сформуєте основну команду та з допомогою наших менторів презентуєте свій бізнес представникам Demium.

 

Команда переможців та найкращі індивідуальні учасники будуть запрошені долучитися до нашої 6-місячної інкубаційної програми.

 

> Стартапи: Вам не обов’язково брати участь в AllStartup. В разі успішного інтерв’ю з командою Demium, ми запросимо вашу команду долучитися до нашої програми.

Програма Demium 4

За результатами інтерв’ю, ми запрошуємо найбільш талановитих індивідуальних учасників та стартапи до програми Demium.

 

  • > Індивідуальні учасники: Під час інкубаційної програми ми допоможемо вам знайти співзасновника, протестувати вашу бізнес-ідею, створити масштабовуване рішення та підготуємо вас до отримання 100 тис. євро інвестицій від компанії з управління активами Demium.

 

  • > Стартапи: Ми підтримуємо компанії на ранніх стадіях, що прагнуть зростати та досягати своїх цілей настільки швидко та продуктивно, наскільки це є можливим. Наша підтримка полягає у підготовці вашого стартапу до отримання 100 тис. євро інвестицій та наданні доступу до ринку, профільної спільноти й експертизи.

Фінансування до 500 тис. євро 5

Після того, як вам вдалося знайти співзасновника та розвинути ідею у верифіковану бізнес-модель, настає час для залучення інвестицій.

 

Підприємці отримають менторство та допомогу в роботі над власними проєктами, аби якнайкраще підготуватися до отримання pre-seed інвестицій у розмірі 100 тис. євро від Think Bigger Capital, компанії з управління активами Demium.

 

Партнерський фонд Demium планує інвестувати по 100 тис. євро в більш ніж 200 стартапів протягом наступних 3 років, а також резервує додаткові 37,5% фонду для наступних інвестицій до 500 тис. євро.

Реєстрація

Наші компанії

Platform · B2C

Voicemod

Free software that works in real-time to modify your voice for online gaming and voice messaging.

Service · B2B · B2C

Citibox

A safe way for couriers to deliver parcels when you’re not home, via free, app-controlled smart mailboxes.